• notifications1
 • menü

Bugün : 9 Mayıs 2021 Pazar

Saç Şekillendirme Tüyoları

Saçlarımız bizim en önemli aksesuarımızdır. Güzel bir saç her kadının en önemli silahlarından biridir. Bu nedenle saçlarımızı şekillendirmek konusunda yardımcı olacak en ufak tüyo bile bir hazinedir. Bu nedenle bayanlara yardımcı olacak saç tüyolarını bir araya getirmeye çalıştık. Umarım hepinize yardımcı olur ve muhteşem saçlarla ışıldarsınız.

 1. ♛ Saçlarınız kabarmasın elektriklenmesin istiyorsanız yumuşak saç spreyleri kullanmalısınız, saçlarınız şeklini korusun istiyorsanız sert saç spreyleri kullanmalısınız. 1 ile 5 arasında numaralar verilen spreyler sayesinde sertlik seviyesini saç tipinize göre ayarlamanız mümkündür.
 2. ♛ Saçlarınızı duştan çıktığınızda çok sıkmadan örerseniz sabah kalktığınızda ya da tamamen kuruduğunda doğal dalgalar elde etmeniz mümkündür. Çok doğal bir görünüm için iki yandan örmenizi tavsiye ediyorum.
 3. ♛ Saçlarınızın daha uzun görünmesini istiyorsanız ve daha tepeden toplanmış bir görünüm yakalamak isterseniz saçınızı iki ye ayırın ve önce alt kısmı ardından üst kısmı birbirini kamufle edecek şekilde toplayın. Bu şekilde hem dolgun bir at kuyruğu elde edersiniz hem de saçlarınız uzun görünür. Ancak üst kısımda ayırdığınız saçları toplarken alt tarafa yaptığınız at kuyruğunu kamufle etmesine dikkat edin.
 4. ♛ Kuaför fırçalarından alın. Mümkün olduğunca sık ve kalın bir fırça olsun. Saçınızı bu şekilde açısız bir şekilde toplarken hızlı bir şekilde parlatabilirsiniz. Etraftan istem dışı çıkan saçları kontrol etmeniz kolaylaşır.
 5. ♛ Saçlarınızı maşa ile yaptığınız zaman daha kalıcı buklelere sahip olursunuz. Daha kalıcı bukleler için saçınızı bölümlere ayırmanız ve o şekilde uygulama yapmanız gerekmektedir.
 6. ♛ Saçınızı biraz kirlendikten sonra şekillendirin. İstediğiniz muhteşem görünümü yakalamak böyle daha kolay olacaktır.
 7. ♛ Saçlarınızı maşa ile şekillendirirken çok dipten uygulama yapmayın bu sayede düğüne gider bir havanız olmaz çok daha günlük bir görünüm kazanırsınız.
 8. ♛ Saç bandının etrafına saçlarınızı dolayarak muhteşem bir ense topuzu elde etmeniz mümkün.
 9. ♛ Saçlarınızı bölüm bölüm örerek çok tarz olmak elinizde..
 10. ♛ Saçlarınızı yarıdan toplayın ve topladığınız kısmı tel tokalar yardımıyla süsleyin. Mesela bir üçgen oluşturabilirsiniz.
 11. ♛ Maşanız yoksa düzleştiricinizi kendi etrafında çevirerek bukleler elde etmeniz mümkün
 12. ♛ Saç spreyi uygularken diğer eliniz ile saçınızı havalandırın. Bu şekilde saçlarınız kafanıza kalıp gibi yapışmayacaktır.
 13. ♛ Saçlarınız hacimsiz ise öne doğru eğin ve spreyleyerek geri atın.
 14. ♛ Topuz tokaları ile muhteşem topuzlar yapabilirsiniz.
 15. ♛ Saçınızın önünü biraz kabartarak yapacağınız topuzlar daha spor duracaktır.
 16. ♛ Saçlarınızı yandan örmek daha klasik durmanıza yardımcı olacaktır.

 

x
Aklınıza bir soru mu takıldı ? Siz sorun uzmanlarımız cevap versin!

Güvenlik Kodu : 55792

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Parke Temizliği İçin Püf Noktalar

Parke Temizliği İçin Püf Noktalar

Parke Temizliği İçin Püf Noktalar Hanımların en büyük problemi evdeki eşyaların, duvarların, zeminin kısacası her yerin her daim temiz kalabilmesi ya da pratik olarak temizlenebilmesidir. Bu amaçla yeni çıkan her temizlik ürünü alınır v...

Ayakkabınız Ayağınıza Dar Geliyorsa

Ayakkabınız Ayağınıza Dar Geliyorsa

Ayakkabınız Ayağınıza Dar Geliyorsa Ayakkabı denerken, numarası tam gelen ama uç kısmı sıkan ayakkabılar olur, ayakkabıyı çok beğendiysek amaan nasıl olsa giydikçe açılır” der, alırız. Ayakkabıyı giymeye başladıktan sonra genişle...

Alkol Yaraya Döküldüğünde Neden Yakar?

Alkol Yaraya Döküldüğünde Neden Yakar?

Alkol Yaraya Döküldüğünde Neden Yakar? Bir kesiğe veya yaraya alkol uyguladıysanız, o batma ve yanma hissini bilirsiniz. Etanol, izopropil veya denatüre alkolden hangisini kullanırsanız kullanın hepsi aynı etkiyi oluşturacaktır. Alkol f...

Elinizde Can Acıtıcı Bir Şeytan Tırnağı Çıktıysa

Elinizde Can Acıtıcı Bir Şeytan Tırnağı Çıktıysa

Elinizde can acıtıcı bir şeytan tırnağı çıktıysa tırnak diplerinizi tuzlu suyla ovalayın. Bu tedavi, elinizdeki şişliğe iyi gelirken aynı zamanda enfeksiyon riskini de ortadan kaldıracaktır. Bu tedaviyi birkaç gün boyunca yapın.

Halı Üzerindeki İzleri Kaydetmek İçin

Halı Üzerindeki İzleri Kaydetmek İçin

Mobilyaların yerlerini değiştirdiğinizde halıların üzerinde iz bırakır.Bu izleri yok etmek için izlerin üzerine bir parça buz koyun ve erimesini bekleyin.Daha sonra üzerinde elektrik süpürgesini gezdirin.İzden eser kalmadığını göreceksiniz.

Kiraz Ve Vişnelerin Çekirdeğini Kolayca Çıkarmak İçin

Kiraz Ve Vişnelerin Çekirdeğini Kolayca Çıkarmak İçin

Kiraz ve vişnelerin çekirdeğini çıkarmak için boş soda şişesinin üzerine yerleştirin ve çubuk yardımıyla çekirdeğini itin. Çekirdek şişenin içine düşerken meyveniz şişenin ağzında kalacaktır.

Tuzun Temizlikte Kullanım Alanları

Tuzun Temizlikte Kullanım Alanları

Tuzun Temizlikte Kullanım Alanları Ev temizliği tüm bayanların çok hassas oldukları bir konudur. Temizlik ürünlerine her ay onlarca lira harcanmaktadır. Bayanlar temizlikte iyi olduğunu duydukları her ürünü mutlaka alıp denerler, ailele...

KULLANICI GİRİŞİ

Kullanıcı Adınız

Şifreniz

Üye Ol Şifremi Unuttum

SİTE İSTATİSTİKLERİ
 • Konular (4.435)
 • Resimler (5.663)
 • Dokümanlar (1.875)
 • Üyeler (15.831)
WWW.SORHOCAM.COM

Başka yerde arama, tarıma dair aradığınız her ne varsa burada! Tarım Haberleri, bitki hastalıkları, zararlıları, gübreleme, ilaçlama ve daha fazlası...